Tarayıcınız (Internet Explorer) eski olduğu için Sorula'yı tam olarak kullanamayabilirsiniz.

Sorula, ilgilendiğiniz konularda yeni bilgiler sağlar.

Sorula.com, merak ettiklerinizi paylaşarak öğrenmenizi sağlayan bir soru-cevap platformudur.
İçeriği tüm üyelerin düzenlediği Sorula.com'da kaliteli Türkçe bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sorula Geliştirici Ekibi

Kubilay Ekşioğlu

Girişimci, Bilgisayar Mühendisi, CTO ve birkaç şey daha


Tam teşekküllü bilgisayar mühendisi. Algoritma görülü, optimizasyon takıntılı, görsel tarafı kuvvetli, vizyonel, tüm programlama dillerine hakim, hepsinde adeta bir ninja...

Atom mühendisi olamamış, ama istese Danmarks Tekniske'de master yapabilirmiş. Onun yerine gelmiş memleketine ofis açmış. Doğma büyüme Kadıköylü, ama nedense İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü okuyup bitirmiş. Bayağı bir konuya hakim ama özellikle kullanıcı deneyimi (UX), veri madenciliği (DM) konularını ve içinde java kelimesi barındıran dilleri seviyor.

Orçun Moralı

Bilgisayar Mühendisi, Teknogirişimci


Nesil itibariyle İnternetle büyümüş olsa da hayatında İnternet'e ilk fotoğrafını yana yüklemiş bir bilgisayar mühendisi. Yapay zeka ve makine öğrenimiyle hoşlaşıyor. Denizli Anadolu Lisesi, Deming High School ve Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu. Üniversite hayatında asistanlıktan robota, modellemeden sınıflandırmaya pek çok şey yapmış. Hayatına girişimci olarak devam ediyor. Psikoloji, felsefe, briç gibi konularla ilgili.


Teşekkürler

Emre Küçükayvaz · Arge Mühendisi, Hayattan Ümitli

Sorula öncesi gelecek 5 ila 10 yılın gelişkin teknoloji projeleri ile uğraşırken, bir yandan Sorula ile uğraşmış. Lisansını, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde, Yüksek Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde tamamlamış. Mobil yazılımlar üzerinde uzmanlığı var. Sorula'nın çok gizli projelerini tasarlamak ve kodlamakla sorumlu.

Ufuk Aydın · Web Tasarım Uzmanı, Motorcu

Bir yandan Türkiye'nin önemli bir İnternet grubunun sayfa tasarımlarını yaparken diğer yandan da çıkış öncesi Sorula'ya arayüz desteği vermiş. İmkan olan kısa süre içerisinde verdiği destekler, önerileri ve ayırdığı zaman için teşekkürler.

Oğuzhan Seçir · Grafik Tasarımcı, Karikatürist

Her türlü multimedya, grafik tasarım, mobil grafik tasarım, illüstrasyon, 2D animasyonun yanında bir karikatürist ve www.toynak.com'un sahibi. Projeye ayırdığı zaman için teşekkür ederiz.

Pipo © 2024 ·  Hakkında ·  Kullanım Şartları ·  İlkeler ·  Yardım ve Kurallar ·  Ekip ·  Blog ·  İletişim